O nás

O společnosti Totals Solutions s.r.o.
Společnost Total Solutions s.r.o. se stala od svého založení v roce 1996 jednou z nejuznávanějších firem na českém trhu se specializovanými softwarovými systémy pro kapitálové a finanční trhy. Našich služeb využívá celá řada významných společností. Našim klientům nenabízíme pouze technologická řešení, ale také technologické poradenství a nepřetržitou aktivní podporu. Úzká spolupráce s našimi klienty nám přináší přístup k aktuálním informacím a umožňuje nám tak pohotově reagovat na potřeby našich klientů. Naši zaměstnanci se řadí mezi špičkové odborníky, systematicky proto pracujeme na jejich profesním rozvoji a poskytujeme jim ty nejlepší pracovní podmínky. Základem naší úspěšné práce je týmová kooperace a těsné sepětí s klientem.

Naším hlavním cílem je pomáhat klientům v jejich růstu. Věnujeme proto značné úsilí o porozumění našim klientům, intenzivně hledáme nová řešení a nikdy nejsme spokojeni, dokud naše práce nedosahuje té nejvyšší kvality.

 

Karel Kolář, ředitel
Karel Kolář je jedním ze zakladatelů společnosti Total Solutions, od roku 1996 působil jako Manažer vývoje a v současnosti je jejím ředitelem (od roku 2001). Vedle obvyklých činností vyplývajících z této pozice se také aktivně zapojuje do práce svého týmu na mnoha konkrétních projektech a stará se o to, aby firma Total Solutions poskytovala svým klientům služby té nejvyšší kvality. Kromě důkladné odborné znalosti IT v oblasti databázových řešení se Karel Kolář dlouhodobě zabývá i investičním bankovnictvím a operacemi na kapitálovém trhu. Předtím, než Karel Kolář spoluzaložil Total Solutions, pracoval jako konzultant ve své době v jedné z největších IT společností – FCC Folprecht, která se později stala součástí americké společnosti Logica. Poté pracoval jako IT manažer pro společnost Atlantik finanční trhy, která je významným obchodníkem s cennými papíry.